• 50 lecie
  50 lecie

  W związku z Obchodami Jublileuszu 50-lecia istnienia Technikum Elektrycznego w Gostyninie popularnie zwanego "Elektryczniakiem" informujemy, że uroczystości główne odbędą się w dniu 8 czerwca 2018 roku w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej Curie w Gostyninie.

 • Czy wiesz, że...
  Czy wiesz, że...

  W IX edycji corocznego rankingu najlepszych szkół ponadgimnazjalnych organizowanego przez tygodnik „Perspektywy” i dziennik „Rzeczpospolita”Nasza Szkoła zajęła 250 miejsce w kraju i 31 miejsce w województwie mazowieckim.

 • Czy wiesz, że...
 • Czy wiesz, że...
 • Czy wiesz, że...
  Czy wiesz, że...

  W naszej szkole są następujące kierunki kształcenia:
  Technikum: Elektroniczne, Ekonomiczne, Informatyczne, Obsługi Turystycznej.
  LO: Ratowniczo-Pożarnicze, Psychologiczno-Społeczne.

 • Czy wiesz, że...
  Czy wiesz, że...

  Biblioteka w naszej szkole posiada księgozbiór liczący ponad 10500 woluminów.
  Najstarsze książki pamiętają lata 40 i 50–te XIX wieku.
  Obok książek i czasopism biblioteka gromadzi zbiory multimedialne o charakterze edukacyjnym.

 • Czy wiesz, że...
  Czy wiesz, że...
 • Czy wiesz, że...
  Czy wiesz, że...

  Patronka naszej szkoły jest jedyną kobietą w historii, która została dwukrotnie wyróżniona Nagrodą Nobla. Po raz pierwszy w roku 1903 z fizyki, wraz z mężem, a drugi raz w roku 1911 z chemii za wydzielenie czystego radu.

Powiatowa Konferencja poświęcona bezpieczeństwu dzieci i młodzieży w Internecie

W dniu 28 września w naszej szkole odbyła się Powiatowa Konferencja pod patronatem Starosty Gostynińskiego poświęcona bezpieczeństwu dzieci i młodzieży w Internecie. Głównym prelegentem naszej konferencji był znany i ceniony ekspert z zakresu zagrożeń cyberprzestrzeni Piotr Deputowski. Konferencja spotkała się z dużym zainteresowaniem, wzięło w niej udział ok. 300 uczniów (w tym zaproszeni przez nas uczniowie z GCE oraz gimnazjaliści ze SP nr 5). W części przeznaczonej dla profesjonalistów uczestniczyło ok 70 nauczycieli oraz przedstawicieli instytucji pomocowych z terenu Powiatu Gostynińskiego, natomiast w części przeznaczonej dla rodziców wzięło udział ok. 100 słuchaczy. Uczestnicy konferencji podkreślali wysoki poziom merytoryczny oraz ciekawy sposób przekazywania tak ważnych i aktualnych informacji.