Nauka leży u podstaw każdego postępu,

który ułatwia życie ludzkie i zmniejsza cierpienie.

Maria Skłodowska-Curie

W dniu 28 września w naszej szkole odbyła się Powiatowa Konferencja pod patronatem Starosty Gostynińskiego poświęcona bezpieczeństwu dzieci i młodzieży w Internecie. Głównym prelegentem naszej konferencji był znany i ceniony ekspert z zakresu zagrożeń cyberprzestrzeni Piotr Deputowski. Konferencja spotkała się z dużym zainteresowaniem, wzięło w niej udział ok. 300 uczniów (w tym zaproszeni przez nas uczniowie z GCE oraz gimnazjaliści ze SP nr 5). W części przeznaczonej dla profesjonalistów uczestniczyło ok 70 nauczycieli oraz przedstawicieli instytucji pomocowych z terenu Powiatu Gostynińskiego, natomiast w części przeznaczonej dla rodziców wzięło udział ok. 100 słuchaczy. Uczestnicy konferencji podkreślali wysoki poziom merytoryczny oraz ciekawy sposób przekazywania tak ważnych i aktualnych informacji.

 

 

 

 

LOKALIZACJA

ul. Kowalska 5

sekretariat@zs2-gostynin.edu.pl

Design by: DiabloDesign.eu