• 50 lecie
  50 lecie

  W związku z Obchodami Jublileuszu 50-lecia istnienia Technikum Elektrycznego w Gostyninie popularnie zwanego "Elektryczniakiem" informujemy, że uroczystości główne odbędą się w dniu 8 czerwca 2018 roku w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej Curie w Gostyninie.

 • Czy wiesz, że...
  Czy wiesz, że...

  W IX edycji corocznego rankingu najlepszych szkół ponadgimnazjalnych organizowanego przez tygodnik „Perspektywy” i dziennik „Rzeczpospolita”Nasza Szkoła zajęła 250 miejsce w kraju i 31 miejsce w województwie mazowieckim.

 • Czy wiesz, że...
 • Czy wiesz, że...
 • Czy wiesz, że...
  Czy wiesz, że...

  W naszej szkole są następujące kierunki kształcenia:
  Technikum: Elektroniczne, Ekonomiczne, Informatyczne, Obsługi Turystycznej.
  LO: Ratowniczo-Pożarnicze, Psychologiczno-Społeczne.

 • Czy wiesz, że...
  Czy wiesz, że...

  Biblioteka w naszej szkole posiada księgozbiór liczący ponad 10500 woluminów.
  Najstarsze książki pamiętają lata 40 i 50–te XIX wieku.
  Obok książek i czasopism biblioteka gromadzi zbiory multimedialne o charakterze edukacyjnym.

 • Czy wiesz, że...
  Czy wiesz, że...
 • Czy wiesz, że...
  Czy wiesz, że...

  Patronka naszej szkoły jest jedyną kobietą w historii, która została dwukrotnie wyróżniona Nagrodą Nobla. Po raz pierwszy w roku 1903 z fizyki, wraz z mężem, a drugi raz w roku 1911 z chemii za wydzielenie czystego radu.

Nasi uczniowie na II Międzynarodowych Targach Turystycznych – World Travel Show 2017.

W dniu 20 października uczniowie klas technikum obsługi turystycznej udali się do Centrum Targowo-Konferencyjnego Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie na Międzynarodowe Targi Turystyczne. Misją wydarzenia była promocja polskich i światowych regionów i firm działających w branży turystycznej.

 W Salonie Turystyki Krajowej i Zagranicznej prezentowały się państwa, regiony i miasta całego świata.  Tam też odbyło się spotkanie z podróżnikiem Wojciechem Cejrowskim, w którym mieliśmy okazję uczestniczyć oraz pokazy kulinarne, sztuk walki, koncerty i warsztaty, np. wypieku toruńskich pierników, tańca latynoamerykańskiego, rękodzielnictwa. W Salonie Camper Caravan prezentowano kampery i wszystko, co z nimi związane, zaś w Salonie Jachtowym – jachty motorowe i żaglowe, a także osprzęt pływający oraz części, akcesoria, odzież i usługi związane z jachtingiem. Dodatkową atrakcją była możliwość wejścia i wnikliwego oglądu wystawianych nowinek motoryzacyjnych.