• 50 lecie
  50 lecie

  W związku z Obchodami Jublileuszu 50-lecia istnienia Technikum Elektrycznego w Gostyninie popularnie zwanego "Elektryczniakiem" informujemy, że uroczystości główne odbędą się w dniu 8 czerwca 2018 roku w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej Curie w Gostyninie.

 • Czy wiesz, że...
  Czy wiesz, że...

  W IX edycji corocznego rankingu najlepszych szkół ponadgimnazjalnych organizowanego przez tygodnik „Perspektywy” i dziennik „Rzeczpospolita”Nasza Szkoła zajęła 250 miejsce w kraju i 31 miejsce w województwie mazowieckim.

 • Czy wiesz, że...
 • Czy wiesz, że...
 • Czy wiesz, że...
  Czy wiesz, że...

  W naszej szkole są następujące kierunki kształcenia:
  Technikum: Elektroniczne, Ekonomiczne, Informatyczne, Obsługi Turystycznej.
  LO: Ratowniczo-Pożarnicze, Psychologiczno-Społeczne.

 • Czy wiesz, że...
  Czy wiesz, że...

  Biblioteka w naszej szkole posiada księgozbiór liczący ponad 10500 woluminów.
  Najstarsze książki pamiętają lata 40 i 50–te XIX wieku.
  Obok książek i czasopism biblioteka gromadzi zbiory multimedialne o charakterze edukacyjnym.

 • Czy wiesz, że...
  Czy wiesz, że...
 • Czy wiesz, że...
  Czy wiesz, że...

  Patronka naszej szkoły jest jedyną kobietą w historii, która została dwukrotnie wyróżniona Nagrodą Nobla. Po raz pierwszy w roku 1903 z fizyki, wraz z mężem, a drugi raz w roku 1911 z chemii za wydzielenie czystego radu.

Nagroda dla Pauliny - kobiety z pasją!

Uczennica naszej szkoły – Paulina Dymon z klasy 3 AG liceum ogólnokształcącego – zajęła I. miejsce w VIII Edycji Powiatowego Konkursu Fotograficznego „Przyroda gostynińska w obiektywie” w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

We wtorek, 31 października, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Gostyninie nastąpiło  podsumowanie i uroczyste wręczenie  dyplomów, wyróżnień i atrakcyjnych nagród rzeczowych. Nasza laureatka z rąk władz - Starosty - pana Tomasza Matuszewskiego, Wicestarosty -pana Jana  Krzewickiego oraz pani Katarzyny Brzozowskiej - Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska i Leśnictwa odebrała wieżę firmy Pioneer z funkcją bluetooth oraz  urządzenie do zapisywania i przenoszenia pamięci typu pendrive. Tegoroczne zwycięstwo nie jest pierwsze w karierze fotograficznej Pauliny. Nagrody, dyplomy i wyróżnienia otrzymuje już od szkoły podstawowej. Gratulujemy i życzymy wytrwałości w pielęgnowaniu pasji, ciekawych plenerów zdjęciowych, oraz dalszych sukcesów.                                                                                   

                                                                                                                                                                                       D.U-M