• 50 lecie
  50 lecie

  W związku z Obchodami Jublileuszu 50-lecia istnienia Technikum Elektrycznego w Gostyninie popularnie zwanego "Elektryczniakiem" informujemy, że uroczystości główne odbędą się w dniu 8 czerwca 2018 roku w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej Curie w Gostyninie.

 • Czy wiesz, że...
  Czy wiesz, że...

  W IX edycji corocznego rankingu najlepszych szkół ponadgimnazjalnych organizowanego przez tygodnik „Perspektywy” i dziennik „Rzeczpospolita”Nasza Szkoła zajęła 250 miejsce w kraju i 31 miejsce w województwie mazowieckim.

 • Czy wiesz, że...
 • Czy wiesz, że...
 • Czy wiesz, że...
  Czy wiesz, że...

  W naszej szkole są następujące kierunki kształcenia:
  Technikum: Elektroniczne, Ekonomiczne, Informatyczne, Obsługi Turystycznej.
  LO: Ratowniczo-Pożarnicze, Psychologiczno-Społeczne.

 • Czy wiesz, że...
  Czy wiesz, że...

  Biblioteka w naszej szkole posiada księgozbiór liczący ponad 10500 woluminów.
  Najstarsze książki pamiętają lata 40 i 50–te XIX wieku.
  Obok książek i czasopism biblioteka gromadzi zbiory multimedialne o charakterze edukacyjnym.

 • Czy wiesz, że...
  Czy wiesz, że...
 • Czy wiesz, że...
  Czy wiesz, że...

  Patronka naszej szkoły jest jedyną kobietą w historii, która została dwukrotnie wyróżniona Nagrodą Nobla. Po raz pierwszy w roku 1903 z fizyki, wraz z mężem, a drugi raz w roku 1911 z chemii za wydzielenie czystego radu.

Dzień Edukacji Narodowej

W poniedziałek, 15 października 2018 r., odbyła się w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gostyninie uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, święta obchodzonego w rocznicę powstania w 1773 r. Komisji Edukacji Narodowej – pierwszego w Europie ministerstwa oświaty, które zajęło się reformowaniem szkolnictwa w Polsce. W tym szczególnym dniu społeczność uzniowska złożyła swoim pedagogom, pracownikom administracji i obsługi podziękowania za twórczy wysiłek kształtowania szlachetnych serc i światłych umysłów. Towarzyszyły im życzenia, słowa uznania, serdeczność, chwile wzruszenia, refleksji. Punktem kulminacyjnym uroczystości był program artystyczny przygotowany przez uczniów klas technikum i liceum pod kierunkiem pani Doroty Urbańskiej-Majchrzak, w którym naświetlono genezę święta oraz „z przymrużeniem oka” odegrano scenki z życia szkoły. Uroczystość dopełniły występy wokalno–instrumentalne uczniów: Eryka Liczkowskiego z kl. 1 I technikum (gitara akustyczna, wokal), Tomka Czajkowskiego z kl. 2 C liceum (gitara elektryczna, wokal), Jakuba Zalasa z kl. 1 I technikum (perkusja) oraz przewodniczącego Samorządu Szkolnego - Adama Kulazińskiego, z kl. 2 I technikum (wokal).

 

 

 IMGP2511

IMGP2602

IMGP2561

IMGP2597

IMGP2594

 

 

..oberursel.de.. Aber wenn Katze krank wäre, priligy apotheke Sam und Doktor Eichendorfer lädt zwei Cent pro Anruf noch, würde ich ihn gar nicht im Haus haben. Ich habe zu viel levitra auf rezept kaufen Respekt vor link meiner Katze, Sam.