„Z poezją na ojczystych ścieżkach...”

MOTTO:
„Więc schodzimy ku tobie, ziemio,
by poszerzyć cię we wszystkich ludziach.”
K.Wojtyła

Konkurs odbędzie się 10.02.2017 r. o godz. 9.00. w Zespole Szkół im. M. Skłodowskiej-Curie w Gostyninie.

XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego w Warszawie oraz firma AVIVA zapraszają do udziału w Internetowym Konkursie Matematycznym MATMIX.pl

Nagrodami głównymi są 3 iPhony7 ufundowane przez Firmę AVIVA.

regulamin i szczegóły na stronie internetowej.

W dniu 11 kwietnia 2018 r. nastąpiło rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego „Tradycje i symbole wielkanocne” organizowanego przez bibliotekarzy. Celem konkursu było popularyzowanie polskich tradycji, rozwijanie oraz promowanie kreatywności i umiejętności manualnych uczniów. Społeczność szkolna, poprzez głosowanie, dokonała wyboru najciekawszych prac.

Zwycięzcy:

I miejsce- Barbara Michalak, uczennica klasy 2 FH Technikum