• Czy wiesz, że...
    Czy wiesz, że...

    W IX edycji corocznego rankingu najlepszych szkół ponadgimnazjalnych organizowanego przez tygodnik „Perspektywy” i dziennik „Rzeczpospolita”Nasza Szkoła zajęła 250 miejsce w kraju i 31 miejsce w województwie mazowieckim.

  • Czy wiesz, że...
  • Czy wiesz, że...
  • Czy wiesz, że...
    Czy wiesz, że...

    W naszej szkole są następujące kierunki kształcenia:
    Technikum: Elektroniczne, Ekonomiczne, Informatyczne, Obsługi Turystycznej.
    LO: Ratowniczo-Pożarnicze, Psychologiczno-Społeczne.

  • Czy wiesz, że...
    Czy wiesz, że...

    Biblioteka w naszej szkole posiada księgozbiór liczący ponad 10500 woluminów.
    Najstarsze książki pamiętają lata 40 i 50–te XIX wieku.
    Obok książek i czasopism biblioteka gromadzi zbiory multimedialne o charakterze edukacyjnym.

  • Czy wiesz, że...
    Czy wiesz, że...

    50 lat Elektryczniaka.  Planowany termin uroczystości - 14 X 2017 r, w Zespole Szkół ul. Kowalska 5. Osoby zainteresowane  prosimy o kontakt z P. Jolantą Syską-Szymczak: syska.szymczak@gmail.com, lub z sekretariatem szkoły tel. 242358910, 242352445.

  • Czy wiesz, że...
    Czy wiesz, że...

    Patronka naszej szkoły jest jedyną kobietą w historii, która została dwukrotnie wyróżniona Nagrodą Nobla. Po raz pierwszy w roku 1903 z fizyki, wraz z mężem, a drugi raz w roku 1911 z chemii za wydzielenie czystego radu.

Nasza kadra

Rada Pedagogiczna
Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej–Curie w Gostyninie

Rok szkolny 2016/2017

  1. Sieradzka Izabela Ewa – Dyrektor
  2. Syska–Szymczak Jolanta – Wicedyrektor
  3. Adamska Barbara
  4. Ks. Brzeziński Adam
  5. Chromniak Cezary
  6. Ciećwierz–Sopińska Magdalena Stefania
  7. Czerwiński Robert Marian
  8. Dobrzyński Przemysław
  9. Dutkiewicz Jacek
  10. Figurski Waldemar Albert
  11. Grzelak Małgorzata
  12. Janeczko Iwona Helena
  13. Jasińska–Tomczak Monika
  14. Jędrzejkiewicz Jerzy Tadeusz
  15. Jędrzejewska Małgorzata
  16. Józefowicz Małgorzata
  17. Kacprzak Daria Karina
  18. Kacprzak Karolina Emilia
  19. Kiełbasa Paweł Maciej
  20. Kozłowska–Ginał Anna
  21. Latoszek Janusz Henryk
  22. Leonarcik Beata
  23. Lewandowska Jolanta
  24. Milczarska Urszula
  25. Pałczyński Mirosław
  26. Ks. Piątkowski Robert
  27. Rudowska Anna
  28. Sobiecka Justyna
  29. Stępniak Anna
  30. Szmania Roman
  31. Szymańska–Sarzała Anita
  32. Świątkiewicz Iwona Danuta
  33. Tarka Anna Aleksandra
  34. Urbańska–Majchrzak Dorota
  35. Żółtowska Jolanta