Święta, święta!!! Któż nie lubi tego magicznego czasu wypełnionego kolędami, pięknymi dekoracjami, spotkaniami rodzinnymi, miłością, radością. Nasza szkoła także rozbrzmiewa świąteczną atmosferą. Już od progu wchodzących wita skrząca się kolorami choinka oraz własnoręcznie wykonane „tańczące” gwiazdy i sopelki. Korytarze i sale lekcyjne urzekają pomysłowymi, oryginalnymi, artystycznymi dekoracjami.

Doceniając wysiłek włożony w ich wykonanie Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs na najładniejszą świąteczną aranżację. Zaangażowały się niemal wszystkie klasy, jedne w większym, inne w mniejszym stopniu.

W poniedziałek, 13 grudnia, komisja konkursowa dokonała oceny wystrojów przyznając pierwsze i drugie miejsca.

I miejsce:

110 – pracownia ekonomii, klasa 3B

116 – pracownia matematyki, klasa 1KL

130 – pracownia historii, klasa 3C

307 –pracownia turystyczna, klasa 3H

305 – pracownia języka niemieckiego,   klasa 3T

II miejsce:

114 – pracownia matematyki, klasa 1LK

117 – pracownia fizyki, klasa 4I

122 – pracownia języka polskiego, klasa 3EF

219 –pracownia języka niemieckiego, klasa 2A

316 –pracownia języka angielskiego, klasa 3LB

311–pracownia języka polskiego, klasa 1BT

312–pracownia języka angielskiego, klasa 2LB

Dziękujemy klasom i wychowawcom za udział w konkursie.  Zwycięzcom gratulujemy !

Życzymy Wszystkim, w tym trudnym czasie,  dużo zdrowia i świątecznej atmosfery!