3 września grupa 20 uczniów Technikum w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej Curie w Gostyninie wraz z opiekunami wyruszyła w podróż do słonecznej Hiszpanii w ramach programu Erasmus plus.
Podczas miesięcznego pobytu w Maladze uczniowie będą odbywać staże w swoich zawodach. Będzie również czas na odpoczynek. W ramach programu zaplanowano bogaty program kulturowy i lekcje języka hiszpańskiego.
We wczesnych godzinach porannych uczestnicy programu udali się na lotnisko w Modlinie, a po niespełna czterech godzinach wylądowali na lotnisku w stolicy Costa del Sol.
W poniedziałek uczniowie poznają swoich hiszpańskich pracodawców, a do tego czasu będą odpoczywać na plaży, cieszyć się piękną pogodą i podziwiać niesamowite widoki.

Szczegółową relację można obserwować pod linkiem:

Elektryczniak w Maladze, czyli hiszpańska przygoda w projekcie Erasmus+