Czas oczekiwania na Boże Narodzenie należy do najpiękniejszych w roku. Z tymi wyjątkowymi świętami wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji nawiązującej do narodzin Jezusa zwanej Jasełkami.
22 grudnia uczniowie naszej szkoły pod opieką księży: Pawła Kułakowskiego i Pawła Dobiesa, przygotowali program artystyczny nawiązujący do scen biblijnych dopełniony przepięknymi kolędami wykonanymi przez uczennicę klasy 1 technikum - Julię Zielińską. Zaangażowanie młodych aktorów zostało docenione gromkimi brawami zgromadzonej publiczności.
Na zakończenie części artystycznej, Pani Dyrektor Izabela Sieradzka, podziękowała za przygotowanie Jasełek i złożyła wszystkim zebranym świąteczne życzenia.
Pożegnania są najtrudniejsze......
W drugiej części uroczystości Dyrektor, pracownicy, Samorząd Uczniowski oraz pozostała społeczność szkolna, pożegnała odchodzącą na emeryturę pedagog - Panią Annę Tarkę.

W imieniu swoim i wszystkich pracowników Pani Dyrektor podziękowała za wieloletnią pracę, tworzenie miłej atmosfery, serce włożone w edukację i wychowanie młodych ludzi, za serdeczność, przyjaźń, koleżeńską uczynność, otwartość i wsparcie w codziennej pracy. Wyraziła uznanie i wdzięczność za to, że przekazała młodym ludziom wszystko to, co najlepsze, co pozwoliło kształtować dobry wizerunek naszej szkoły. Życzyła delektowania się czasem wolnym na emeryturze i realizowania swoich pasji, aktywnego odpoczynku i by nie zapominała o szkolnej rodzinie.
Pożegnania są najtrudniejsze, bo trudno rozstać się z ludźmi, z którymi przebyło się tyle dróg, wydeptało tyle ścieżek. Chociaż etapy życia się kończą, to zawsze zaczyna się coś nowego.

Pani Aniu! Jeszcze raz dziękujemy za wspólnie spędzony czas.