Technika EMJoomla templatecss templatefree templatecms templatewebsite graphics

Strona Zespołu Szkół im Marii Skłodowskiej-Curie w Gostyninie

Konkurs na exlibris PDF Drukuj Email
16.09.2013.

Konkurs plastyczny na exlibris biblioteki.

Biblioteka szkolna ogłasza konkurs plastyczny na exlibris -  znak własnościowy książek.

To już czwarta edycja konkursu, nawiązującego do święta bibliotek szkolnych trwającego przez cały październik.

Wszystkich zainteresowanych uczniów prosimy o kontakt z bibliotekarzami do 04.10.2013 r.

Prace graficzne z edycji 1, 2 i 3 można obejrzeć na naszej gazetce ściennej zawieszonej przed biblioteką. Niech będą zachętą i inspiracją do twórczej pracy.

Zapraszamy !!!

Laureatami ubiegłorocznego konkursu zostali:

Aleksandra Zielińska (z obecnej klasy 2H Technikum)  - I miejsce

Ada Pomierna (w ubiegłym roku w klasie 2A Liceum) - II miejsce

Agnieszka Zarębska (z obecnej klasy 2H Technikum) - III miejsce

Gratulujemy i zapraszamy do następnej edycji konkursu.