Dyrektor ZS im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gostyninie przekazuje informację Starosty Gostynińskiego dotyczącą organizacji dojazdów do szkół uczniów kształcących się w Placówkach Powiatu Gostynińskiego.
W związku z nadchodzącym rozpoczęciem roku szkolnego 2022/2023 informujemy uczniów o możliwości korzystania z usług publicznego transportu zbiorowego. W dniu 4 stycznia 2022 roku Powiat Gostyniński podpisał umowę o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego w transporcie drogowym na następujących liniach komunikacyjnych:
1) Gostynin - Sanniki przez Rybie, Pacynę,
2) Gostynin - Romanów przez Trębki, Pacynę,
3) Gostynin - Rakowiec przez Szczawin Kościelny,
4) Gostynin - Szczawin Kościelny przez Zalesie,
5) Gostynin - Pomorzanki przez Zaborów Nowy, Niecki,
6) Gostynin - Zwoleń,
7) Gostynin - Gostynin przez Skrzany, Sierakówek,
8) Gostynin - Gostynin przez Białotarsk, Rębów,
9) Gostynin - Białe przez Gorzewo, Miałkówek.
Równocześnie z powodu znikomej liczby sprzedawanych biletów zostały zawieszone następujące połączenia:
1) Gostynin - Rakowiec przez Szczawin Kościelny,
2) Gostynin - Zwoleń,
3) Gostynin - Gostynin przez Skrzany, Sierakówek.
Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do zapoznania się ze szczegółowym wykazem usług publicznego transportu zbiorowego oraz przekazwania wszelkich uwag dotyczących funkcjonowania przewozów do sekretariatu szkoły, nr telefonu 24 235 8910.

Wykaz usług publicznego transportu zbiorowego