20 marca w sali posiedzeń Urzędu Miasta Gostynin odbył się finał konkursu poświęcony Żołnierzom Wyklętym. Patronat nad wydarzeniem od kilku lat sprawuje Pan Maciej Małecki – poseł oraz sekretarz stanu w Ministerstwie Aktywów Państwowych.
Naszą szkołę reprezentowali dwaj uczniowie: Miłosz Ambroziak z klasy 3 lo i Hubert Owczarek z klasy 2 technikum informatycznego. Po raz pierwszy uczestniczyli w konkursie o takiej tematyce i randze. Zapowiedzieli swój udział w następnej edycji.

Na zakończenie organizatorzy i jury w składzie: Pełnomocnik Wojewody ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych dr Piotr Oleńczak, Burmistrz Paweł Kalinowski, Starosta Gostyniński Arkadiusz Boruszewski, Nadleśniczy Nadleśnictwa Gostynin – Jacek Liziniewicz, Przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Reder, pogratulowali wszystkim uczestnikom wiedzy historycznej, podziękowali za zaangażowanie, następnie wręczyli nagrody oraz upominki wszystkim uczestnikom.