W dniu 23 marca w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gostyninie odbyły się po raz pierwszy Mistrzostwa Powiatu w piłce koszykowej dziewcząt 3x3 czyli tak zwany streetball (koszykówka uliczna). W rozgrywkach udział wzięły drużyny szkół średnich z naszego powiatu: Gostynińskiego Centrum Edukacyjnego, Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Tadeusza Kościuszki w Gostyninie i drużyna Zespołu Szkół.

Celem zawodów była popularyzacja sportu szkolnego. Prozdrowotne aspekty wychowania fizycznego. Zasada fair-play w rywalizacji na boisku w grach zespołowych. Turniej odbył się w systemie gry ,,każdy z każdym’’. Rozegrano 10 meczy. Turniej z kompletem zwycięstw wygrały gospodynie, czyli drużyna Zespołu Szkół pod opieką Pana Roberta Czerwińskiego.

Kolejność drużyn:
1. Zespół Szkół
2. Liceum Ogólnokształcące – zespół 1
3. Gostynińskie Centrum Edukacyjne – zespół 1
4. Liceum Ogólnokształcące – zespół 2
5. Gostynińskie Centrum Edukacyjne – zespół 2
6. Liceum Ogólnokształcące – zespół 3
Drużyna Zespołu Szkół:
1.Zakrzewska Patrycja
2.Tomczak Maja
3.Rokicka Amelia
4. Chen Xinyu