Zachęcamy do udziału w Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Przyroda gostynińska w obiektywie". Jego celem jest ukazanie i popularyzacja piękna otaczającej nas gostynińskiej przyrody. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół z terenu powiatu gostynińskiego. Warunkiem wzięcia w nim udziału jest wykonanie fotografii (maksymalnie 3) przedstawiającej piękno przyrody powiatu np.: ciekawy krajobraz, obiekt przyrody ożywionej lub nieożywionej, zjawisko atmosferyczne. Konkurs będzie trwał do 31 października 2023 r.

Serdeczne zapraszamy do udziału w kolejnej, XII juz edycji konkursu. Laureaci mogą liczyć na atrakcyjne nagrody!
Zgłoszenia można dokonać za pośrednictwem szkoły. Wszelką pomoc oferuje biblioteka szkolna. Zapraszamy.

Link do plakatu, regulaminu i oświadczeń

Powiat Gostyniński - konkurs Fotograficzny 2023 (gostynin.powiat.pl)