W dniu 6 grudnia w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej – Curie odbył się Mikołajkowy kiermasz ciast i słodkości. Pieniądze zebrane ze sprzedaży ciast zostaną przekazane naszym uczniom na leczenie i rehabilitację. Krzysztof i Grzegorz są chorzy na paraparezę spastyczną. Obecnie bracia są po operacji i dochodzą do sił w domowym zaciszu otoczeni opieką najbliższych. Chłopcom życzymy dużo zdrowia i czekamy na Wasz szybki powrót do szkoły.
Wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację tego wydarzenia serdecznie dziękujemy: uczniom którzy upiekli pyszne ciasta i słodkości, naszym wolontariuszkom oraz wszystkim kupującym. Nic nie sprawia tyle radości co pomoc drugiemu człowiekowi zwłaszcza w tak wyjątkowym dniu jakim są Mikołajki, w którym zgodnie z tradycją obdarowujemy się prezentami.
Dziękujemy z całego serca, społeczność szkolna.